Zoznam.sk / Chyba.sk neznášam ťa!

5
1228

Nechutnú agresívnu politiku, ktorú sú na nás skúšajú T-Com (unisti) prostredníctvom ich Zoznam.sk, resp. Chyba.sk naozaj nenávidím. Šťastní môžu byť všetci užívatelia internetu, ktorý nepoužívajú T-Com ako svojho internetového poskytovateľa.

Prečo? Učite ste sa niekedy pomýlili a napísali miesto Skúšali ste sa niekedy pomýliť a napísať napríklad miesto www.google.sk napr. www.hoogle.sk. A čo sa stale? Dostanete sa na Chyba.sk (ktorú vlastní Zoznam.sk, ktoré vlastní T-Com, resp. prepáčte, Slovak Telekom, ktorý vlastní Deutsche Telekom AG) kde nielen že na Vás okamžite vybehnú bulvárne nadpisy článkov z Topky.sk (koho to zaujíma!?), ešte Vám aj nechutným spôsobom prepne skript Váš blikajúci kurzor z adresového riadka prehliadača na vyhľadávací formulár stránky Chyba.sk, takže ak chcete svoju predchádzajúcu chybu v omyle opraviť, nemôžete intuitívne napísať adresu stránky znova, pretože ak to urobíte a odentrujete, zase ste v rukách čertových, pretože vyhľadávate na Chyba.sk….

Ako by to malo byť správne? Myslím si, že v roku 2010 by sme mohli chcieť od našich inteligentných prehliadačov to, aby keď sa pomýlime, aby to prehliadač automaticky rozpoznal a adresu za nás opravil. Nie, my sa dostaneme do okov Zoznam.sk / Chyba.sk / T-com / Slovak Telekom / Deutsche Telekom AG.

No fasa!

Zoznam.sk / Chyba.sk neznášam ťa!

5 KOMENTÁRE

  1. Áno, funguje to, síce vysoko nepraktické riešenie vzhľadom na to koľko krát v živote by som musel toto nastavenie urobiť, ale funguje.

  2. #1 Ono to je všetko v poriadku, že je návod a ba dokonca funkčný, len do tej doby, kedy sa človek nepomýli pri zmene IP adresy. Potom sa dá povedať, že to bola, že ja neskúsený som sa vôbec do toho staral.

    #2 Reagujem na článok : V januári bola štatistika návštevnosti webov na Slovensku na 2 mieste ZOZNAM by ma zaujímalo koľko nešťastníkov mu pomohlo z radu tých čo im nahlásilo CHYBA k takémuto výsledku ?

  3. Mna Tcom s tymto tiez riadne nahneval … ale pouzil som google DNS servery 8.8.8.8 a 8.8.4.4 a nastaveni internetoveho pripojenia a net mi ide rychlejsie a bez chyba.sk :)

  4. no to je pekne ale to je zase dalsi problem ktory sa vola google. co vsetko tym, ze pouzijes ich DNS servery im spristupnujes vies? Ja mam pocit, ze zachvilu bude o mne google vediet viac ako ja sam o sebe, alebo mozno, ze uz to aj je…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here