Úvod Spoločnosť Som rád že som chlap? Že nemusím…?

Som rád že som chlap? Že nemusím…?

1
1017
Krátke zamyslenie sa nad tým, že či nespoločenské, keď chlapy robia veci po svojom…

Ja na záchode nepremýšľam nad tým, či je doska hore alebo dolu. Vy áno? Čítal som článok jednej (neviem či ju nazvať feministkou, asi ani nie) pisátorky, že je rada že nie je chlap, pretože nemusí na záchode zdvíhať záchodovú dosku a potom ju zabúdať zase položiť dolu. Tak pozor, pozor, tu treba veci vysvetliť chlapsky:

My nezabúdame na dosku! My totiž na záchode pred oným úkonom vôbec nevnímame v akej polohe je tá doska. My tam jednoducho prídeme a nejako automaticky (vôbec neviem ako) tu dosku dám to polohy hore alebo ju tak necháme ak je (všetko sa deje automaticky), a zatiaľ premýšľame nad úplne niečím iným.

Záchod je totiž miesto (spolu so sprchou/vaňou) kde napadajú tie najúžasnejšie myšlienky. Vás nie? Určite áno. Miluje som premýšľal nad tým ako do vane zoberiem notebook, alebo raz nad tým ako by som si v sprche písal poznámky toho geniálneho čo ma napadne, tak aby som nemal mokrý papier. Tam je totiž smršť! Myšlienok – nápadov :-)

Takže pozor milá slečna. Hore alebo dolu. Veď to je jedno. A ozaj ešte jedna dôležitá vec. Ako si to myslela s tým „že nemusíš zabúdať ho potom dať zase hore“? A to je čo za volovina prosím ta pekne? Je niekde napísané že doska ma byt dolu? Pretože keď pôjdeš ty ,aby si nemusela premýšľať ako sa dáva dolu? Alebo ako toto bolo myslené? Čo keď po mne pôjde chlap? Na malú!? Ccc..

Ja len tak, že ja ju tak nechám. A nebudem ju dávať dolu! Píšte si do diskusie koľko chcete že som prasa. Každý chlap ju aj tak nechá hore…

1 komentár

  1. je to hygienickejsie ak je zachodova doska zdvihnuta …nakolko sa na nej neusadzaju necistoty…takze zeny nam vlastne mozu byt vdacne ze tu dosku po nich trpezlivo dvihame…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here