Sme.sk – rozdelenie športov – rozum sa mi zastavuje

1
723

Ako pozerám tak pozerám sekcie športu na Sme.sk – atletika, basketbal, cyklistika, hádzaná, f1/moto, tenis, volejbal, vodné športy, zimné športy, iné športy, tabuľky, treba vidieť, zaujímavosti…. Super a kde je hokej?? Áááá, a kde je futbal? Ahá tam hore, už to vidím, to je samostatná kategória, to teda nieje šport to je proste FUTBAL a HOKEJ.

.

Niekedy dosť nechápem…. Toto je ten prípad.

Alebo druhá vec:

Chcete si niečo prečítať ohľadom nočného zápasu Slovensko – Švédsko na olympiáde vo Vancuveri. Kliknete teda novo-objavenú ikonku hokej, a ono – nič… Neveríte? http://hokej.sme.sk/ – TAK UVERÍTE.

Tak teraz už padám pod stôl od smiechu, ale aj toto som rozlúskol napriek tomu že som skoro vôbec v noci nespal: Musíte si totiž otvoriť Sme.sk – a nezvoliť šport ale olympiáda, no veď to je predsa úplne jasné, nechápem, že som taký tupý a hľadám to pod športom….

Sorry všetkým v SME ja viem že sa snažíte a Vy na tú titulku pozeráte každý deň, takže je Vám jasné kde čo je, ale nám obyčajným návštevníkom nie….

Držme sa prosím kréda „Let´s make thinks better„. Veľmi sa mi totiž páči. (to krédo)

1 komentár

  1. no tak tu musim len suhlasit. Zial, problem maju aj ine weby, nie len sme, to nelogicke rozdelenie, to sme uz asi vsetci zvyknuti, ale naozaj nechapem to rozdelenie na sport a OH :D

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here