Príďte na WordCamp 2013, už túto sobotu!

0
1157

Každý, kto trošku pričuchol k tvorbe webu, podľa mňa vie čo je WordPress. Je to svetová špička v tvorbe webových stránok, blogov, ale dnes už aj e-shopov a mnoho iných projektov na webe. A túto sobou sa koná konferencia WordCamp, ktorú organizuje oficiálne zastúpenie WordPressu na Slovensku.

wordcamp 01

Vedeli ste, že viac ako 17% svetových stránok fičí na WordPresse? Aj stránka, na ktorú pozeráte je v tomto CMS, ktorý je zdarma! Dňa 20.4.2013 sa koná na Fakulte informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (tam kde minulý týždeň NotebookExpo) neformálne stretnutie, kde sa môžete stretnúť so slovenskými Wodpress expertmi. Začiatok celej akcie bude o 9.00 hod. a predpokladaný koniec odhadujú organizátori o 17.00 hod.

Prečo by ste určite mali prísť? Harmonogram prednášok je tu a keď chcete presnejšie info o tom, čo bude na ktorej prednáške nájdete to tu. Ja osobne mám dilemu, nakoľko idú dvojo prednášok paralelne, kde začať o 9.45, či Pavol Magic (The Good, The Bad & The Ugly) alebo  Ján Bočínec (Frameworky, Pods a skrytá sila WordPress). Ostatok som si už vyjasnil:

10:45 Mária Jellúšová (Project management in web development)

11:30 Ivan Potančok (Tvorba eshopov vo WordPress)

13:15 Peter Šebo (Tak mám stránku! A čo teraz?)

14:00 Michal Kopecký (Perfektný článok)

15:00 Vladimír Rejholec (Tipy pre WordPress MFA)

+ SPOLOČNÝ PROGRAM:

15:45 Team WordPress Slovensko (Lokalizácia WordPress)

16:15 Panelová diskusia (moduly, blogy, …)

16:45 Vyžrebovanie tomboly

18:00 After Party

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here