Potrebujem súrne autorádio s Dropboxom!

0
636

Poznáte to, sadnete do auta: čo si len pustím, ohraté, ohraté, všetko ohraté.

Tak sa mesiac pripravujete, že si pripravíte novú hudbu do USB kľúča v autorádii, ale vždy ho sviňu zabudnete v aute, a nikdy sa Vám z bytu nechce na parkovisko preň. Prejde mesiac, dva, už Vás to ozaj hnevá, tak dobre, si to pripravujete, sťahujete.. Teda vlastne e-hm.. nakupujete, samozrejme, no a … teraz ma napadá, že to je asi ešte aj komplikovanejšie s tým nakupovaním, ale to preskočíme… Teda už to máte stia-nakúpené, teraz ako to dostať do toho USB kľúča keď ten je v aute? Idem preň? A iba tak, či aspoň kúpim rožky po ceste v obchode? Hmm, rožky akurát mám :(. Tak zajtra, keď pôjdem autom, tak si ho nesmiem zabudnúť v aute. Hmm, už prešli tri dni, zase som zabudol….

A tak ma napadlo, autorádio, s integrovaným Dropboxom? Prečo by auto nemohlo mať svoju vlastnú dátovú SIM kartu, a keď si pekne naštartujem, začne sa sync s Dropboxom a kým vyjdem z garáže, môžem počúvať?

Ale mám asi lepší nápad, keďže všetci máme nejaký ten smartphone (čo? Vážne, to už aj ja mám?), tak by sa mohlo to USB pichnúť do toho Smartphonu, a začať synchronizovať a HLAVNE AJ NABÍJAŤ, však?

Synchronizovať hudbu, kalendár, kontakty, úlohy. Využiť ako GPS anténu, čo ešte?

Pokračujeme v diskusii…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here