Podporil som slovenskú kinematografiu (ak nejde o plagiáty ;) )

3
764

Mikročlánok o tom ako som sa namotal a rozhodol podporiť slovenskú kinematografiu kúpou dvoch slovenských filmov, podľa mňa brutálne výhodne. Chcete vedieť ktoré a za koľko? A kde dostanete poštovné zdarma a prečo? Wau!Teraz budú mať zo mňa PR agentúry neskutočnú radosť a možno dnes tí zarytý workoholici odídu z práce pred  22.00 :)))

Pozerám si tak TA3 a vidím rozhovory a ukážky zo zaujímavého slovenského filmu Muzika, o ktorom som, priznám sa, počul prvý krát. Ukážky a rozhovor s režisérom p. Nôtom vyzerali naozaj sympaticky a tak si hovorím – že ak dostanem DVD do 10€ tak si ho kúpim.

Po menšom cenovom prieskume trhu som si vybral internetový obchod Gorila.sk (kľudne budem robiť reklamu zdarma, nie som odkázaný na zarábanie si blogom), a našiel ho za neuveriteľných 7,99 € a nad 20€ majú dopravu zdarma (hovorím si, akurát tak pri platbe vopred a doručení poštou), tak som si ešte vybral slovenského Jánošíka, na ktorý som chcel ísť za 12€ do kina (6+6 € v predpremiére) a takto ho mám za 12, 97 € na DVD.

Čo ma ale príjemne prekvapilo je, že ak si naozaj objednáte nad 20€ tak máte dopravu zdarma a to aj kuriérom a aj v prípade dobierky. Túto možnosť som samozrejme aj zvolil a v stredu čakám zásielku v práci :-) (prehnaný optimizmus).

Dám vedieť ako a kedy to dorazí.

3 KOMENTÁRE

  1. DVD dnes ráno prišli, akurát ma típek z GLS-ky zobudil ráno o pol 9 :((( A to som sa dušoval že sa musím dnes vyspať… Ťažké časy olympiády v opačnom časovom pásme….

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here