Nový projekt: ZinZin.sk

3
1284

Spískal som zase môj ďalší nový výmysel. Ide o stránku, kde budú vždy na úvodnej strane všetky aktuálne vydania časopisov…

fb-update2 logo01 zinzinreklama01

fb-update

Stránku som spustil v „beta“ režime, začal som s mesačníkmi, nie je to úplne optimalizované, takže sa Vám uvodná stránka môže načítať dlhšie, nechcel som sa s tým veľmi paprať, ide o to, aby som zistil či sa také niečo chytí.

Načo je vlastne táto stránka dobrá? Na to, aby, ak ste čitateľom nejakého časopisu, ste zistili či už je v stánku nové číslo, aby ste si ho šli kúpiť :). Nič viac nič menej. Teda vlastne teraz na začiatku.

Samozrejme, že po kliknutí na danú obálku sa Vám zväčší (ak bola teda nejakým spôsobom dostupná). Chcel by som docieliť, aby mi vydavateľstvá najnovšie obálky posielali mailom, uvidíme či sa mi ich podarí presvedčiť.

Projekt je postavený, ako asi väčšina z Vás rýchlo odhalí, na WordPresse, čo je moja obľúbená platforma pre stavbu webov.

Propagáciu som zatiaľ zabezpečil cez Facebook, nejaké linkovačky, … Ak sa niekomu tento projekt páči, budem rád ako ho spomenie na svojom webe, blogu alebo iba ak pastnete odkaz na ZinZin na svoj Facebook či Twitter.

Monetizáciu do budúcnosti vidím najmä v tom, že by som chcel aážne vytvoriť novú, modernú spoločnosť zabezpečujúca predplatné časopisov, možno aj staršie čísla časopisov. Moderný, rýchly a ľudský prístup by bolo krédom tejto spoločnosti.

Nakoľko som predplatiteľ nejedného časopisu a potýkam sa denno-denne s problémami, ktoré by v roku 2011 v oblasti distribúcie tlače nemali existovať, vidím tu riadnu medzeru na trhu…

3 KOMENTÁRE

  1. Ďakujem, snažím sa to udržať čo najaktuálnejšie, uvdíme koľko budem vládať…

    Inak super, že človek dokáže na Slovensku, v dnešnej dobe pochváliť, resp. rozvinúť víziu, projekt niekoho iného.

    Širáčik dole.

    • Si sikovny, mas zaujimave napady, tak preco ta nepochvalit :-) Raz ti urcite nieco vyjde a bude to nieco velke, drzim palce!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here