Nehnevajte sa na mňa pán Bielik z TA3, ale ste fanaticky zaujatý žurnalista

2
1782

Novinár by mal byť podľa mňa nezaujatý, racionálne uvažujúci a objektívny. Tam sme však ešte my na Slovensku nedospeli.

Zaujatých novinárov je na Slovensku samozrejme plný mech. Keď sa však triezvo zamyslíme, tak asi nie sú na prínos novinárskej obci. Prvý krát som si všimol pána Bielika, nech sa na mňa naozaj nehnevá, asi pred týždňom, keď pán Hrušovský meškal do jeho relácie, a on nejakému opozičnému politikovi tak veľmi protirečil, a snažil sa zastúpiť chýbajúceho člena koalície, že som si povedal: NO FUJ.

Potom, keď opozičný politik odišiel (teraz rozmýšľam, či to nebol aj zámer), si tam hrkútali až nechutne so spomenutým koaličkým zástupcom. Však dobre, my vieme že Smer je fuj, ale nerobíte to dobre pán Bielik, takto máme pocit, že treba koalícii nejako nekalo pomáhať.

Je to nechutné, a všímam si viacero vecí na TA3 od kedy padla vláda, ako nahrávajú až sa tak podliezajú hlavne SDKÚ ale možno ešte viac KDH by som povedal. Neviem, či je to správne, hlavne od televízie ktorá sa tak bila do pŕs akí sú už oni len strašne objektívny…

DNES, KEĎ JE PROBLÉM S OPOČÚVANÍM, ste sa pán Bielik zase predviedli. To čo bolo pre pána? Ste si niečo fúkli alebo to čo bolo za zanietenosť pri tom aute. Vypadalo to tak veľmi nechutne, že mi je z Vás zle. Prepáčte. Mám rád TA3, pozerám ju každý deň a skoro celý deň, ale tak toto som od Vás veru nečakal…

Až príliš okate ste ho chceli vyprovokovať… Pýtať sa asi 10x to isté v sekundovom slede bolo dosť okaté… a ešte raz poviem: nechutné.

Takto, ja NIE som volič SAS, ale mohla by trošku existovať aj prezumpcia neviny nie? Ja keď sa nad týmto škandálom zamyslím, vidím nechutnú predvolebnú hru a nie nejaké odpočúvanie za nejakým cieľom niečo alebo niekoho naoazj odpočuť.

Nalejme si čistého vína: môže napríklad SIS narafičiť takéto odpočúvanie, aby to vypadalo a smerovalo k ministrovi Galkovi, áno možno neskúsenému ministrovi… ? Nie som odborník, nech sa vyjadrí nejaký odborník ale podľa mňa môže SIS veľa… Aj napríklad toto…

V každom prípade, Vaša zaujatosť, aj napriek tomu, že sa odpočúvanie týkalo práve Vás ako televízie, a možno aj ako osoby bola prehnaná a mne nechutná. Ak aj minister naozaj urobil chybu a dal niekoho odpočúvať, tak padne, ale nerobte rovnakú chybu Vy – nestrácajte profesionalitu.

 

2 KOMENTÁRE

 1. Vážený pán Bielik, som sklamaný s toho čo sa v tomto štáte deje. Pomaly začínam tomu veriť, že skutočne je na dosah koniec sveta. Keď si zapnete internet zistíte,že každý všetkému rozumie ,každý všetko vie a každý má patent na rozum.Nechcem sa nikoho dotknúť, ale ak niekto chce vyjadriť svoj názor, musí to sprevádzať toľkými vulgárnosťami osočovaním a nenávisťou? Ako si môže niekto myslieť že práve jeho názor, je ten správny, keď vychádza s tej istej mozgovej sústavy, z ktorej zároveň vychádzajú tie naj vulgárnejšie, naj špinavejšie urážky smerujúce k človeku, ktorý ma vzdelanie tomuto nesiaha ani pod pätu. Takáto je naša prezentácia doma aj v zahraničí.
  To čo som opísal v úvodnej časti má na svedomí nielen Internet,ale aj novinári, ktorý úmyslom získať čo najviac čitateľov tlače a televíznych divákov, píšu a vedú Tv debaty tak ako sa im to hodí alebo sa to hodí politickej strane ktorej názory sú aj v ich prospech.
  Aby som to dokázal musím potvrdiť skutočnosťou,že nie dávno pán Figel počas jeho vládnutia ako minister,bol v každej Tv debate kde poukazoval koľko on ušetrí miliónov euro, na výstavbe diaľnic proti tomu ako staval diaľnice Fico. Ďalej sa odvolával ako lacno stavajú diaľnice v Nemecku v Dánsku, či Belgicku.Pýtam sa prečo žiaden z novinárov sa nespýtal pána Figela či bol niekdy autom v týchto krajinách,ktorých napríklad na 473 Km nieje žiadne premostenie ,tunel a podobne.Žiaden s novinárov nedal Figelovi otázku či na diaľnicu Bratislava Trenčín boli potrebné vynaložené náklady na 1 Km .Ako náklady na Trenčín- Košice.Preč Figel neprirovnal výstavbu diaľnic cenovo,K výstavbe diaľnic v Rakúsku, alebo v Taliansku
  Začína sa éra štrajkov a nepokojov neviem komu to má prospieť? Občanom,alebo opozícii,ktorá tieto nepokoje a štrajky zo zúfalosti z debaklu vo voľbách organizuje?Veď vi páni novinári to najlepšie viete.
  Nie som politik ani novinár,ale som človek,ktorý nemá klapky na očiach . Myslia si páni učitelia,že štrajkom pomáhajú sebe? Ak áno neverím,že by ich krátkozrakosť bola tak veľká. Domnievať sa,že ak by sa opozícia dostala znovu k moci pridá učiteľom, lekárom a pod na platoch je obrovský výpadok pamäti na predošle sľuby terajšej opozície.
  Každým dňom sa stretávame z názormi ako dobre sa majú napríklad vo Švajčiarsku aké majú dôchodky a učitelia platy. Prečo žiaden novinár neuvedie pravdu prečo to tak je. Ak na Slovensku prestanú podnikatelia,živnostníci a ostatný občania podvádzať na daniach odvodoch, ak na Slovensku prestanú zneužívať sociálny systém a podobne aj na Slovensku bude väčšia spokojnosť občanov.
  Vo Švajčiarsku nech je ktokoľvek vo Vláde opozícia sa vládnucej garnitúre nesnaží podkopávať autoritu ,za cenu dostať sa k moci tak ako na Slovensku. Štrajkom podporovaným hoci ktorou politickú Stranu,okrem toho ,že im štrajkujúci dopomôžu dostať sa ku „korytám“ nech sa jedná o ktorúkoľvek Stranu či hnutie,nedosiahnu občania pre seba nič, len predlženie štrajkových požiadaviek o ďalšie roky.
  Štrajkujme,ale za všetko čo je za naše dobro všetkých!Štrajkujme proti všetkému zlu čo nám tá či ona Vláda či opozícia škodí. Pravda,že v prvom rade si dajme otázku či k tomu zlu proti ktorému idem štrajkovať ne prispievam aj ja sam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here