Blesk: blesk.cz : Slováci dostanete výprask Gáborík sa bojí

0
805

Bulvár nečítam. Nového času, Plus1deň a podobných novín sa ani nedotknem. Ale viem že to ľudia radi čítajú, videl som, keď som býval v Prahe ráno v električke majú skoro všetci otvorený Blesk, tí ľudia tam sú na tom závislí, tak ako u nás mnohí na Novom čase. Ja to beriem je to každého slobodné rozhodnutie aké noviny bude čítať, trošku ma zaráža, že niektorí jedinci si myslia, že čo tam „redaktori“ napíšu je aj pravda :). Ale nechajme ich, sú aj väčšie problémy na svete.

Dnes mi kolegyňa poslala link na jeden článok na českom Blesku. Keby sa jednalo o čokoľvek iné, neotvorím si ten článok, ale otvoril som. „Redaktor“ píše o tom, ako sa Gáborík bojí nastúpiť proti Čechom, pretože ho v jednom z X rokov starom zápase (navyše NHL) zbúral nejaký český brankár a on urobil salto.

Nemusím snáď nikomu vysvetľovať ako to naozaj je. Poznám Mariána osobne a môžem Vás uistiť, že sa niekoľko mesiacov na olympiádu nevedel dočkať, tak ako všetci chalani ktorý dostali pozvánku od reprezentačného trénera. Drísty o tom, že si zoberie dovolenku alebo čo, sú veľmi nepekným reprezentatívnym mediálnym škandálom ktorý sa snaží český Blesk vyvolať a získať tým návštevnosť webu / čítanosť denníka.

Dúfam však, že takýmto štýlom o svojich čitateľov skôr prídu a tí prejdu k niečomu síce nie tak šokujúcemu (ako kedy ;)), ale aspoň trošku pravdovravnému.

Aktualizované:

Článok stiahli, môžete si ho prečítať offline – tu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here