Digi sport, donedávna Sport2 problém,…

0
425

Kam to ešte zájde? Pri tom, ako sú dnes mnohé veci nelogicky regulované, nemala by nejaká inštitúcia regulovať a tým prikazovať spoločnosti DIGI, ktorá je výhradným výrobcom TV signálu z lokálnej najvyššej futbalovej ligy, aby MUSELA prepredávať signál aj ďalej a umožniť napríklad aj verejnoprávnej STV aby mohla zápas vysielať…?

Alebo dobre, ak je to nelogické a mimo reál, nemal by byť prijatý zákon o tom, že vysielacie právo nemôže byť predávané ako výhradné…?

Nikomu to nevadí, som ja jediný, kto má problém s tým, že by si sem-tam pozrel nejakú tú corgoň ligu, ale pretože mám televíziu od iného poskytovateľa, a verím, že nás je viac, a tých dôvodov je viac prečo máme iného poskytovateľa, a nepokladáme za dôležité tu menovať dôvody, si ten fotbal jednoducho pozrieť nemôžeme…?

To hlavné podľa mňa je, aký je dôvod na to, aby sme si, keď už máme nejakého aktívneho poskytovateľa, a vôbec teraz podľa mňa nie je dôležitá viazanosť nejakej zmluvy – skôr možno nejaké vstupné investície, ktoré sme už raz zaplatili a nemáme chuť ich platiť znova (set-top-box, karta, satelit, káble, vŕtanie dier, inštalácia – práca technika)…

Aký je Váš názor / Vaša skúsenosť?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here