Čo si dovolí admin Webtrhu

2
1056

Admin diskusného fóra je na jeho stránkach panovník. Kráľ. Ale občas sa zabudne, že zo svojich poddaných a z ich „daní“ že živený.

Napísal som na webtrh inzerát, že potrebujem vytvoriť logo, ale že nemám žiaden budget tak ponúkam recipročne impresie na inom webe. Okamžite mi napísali traja grafici ktorý mali o takúto spoluprácu záujem.

Na druhý deň poobede mi napísal admin webtrhu, že som porušil pravidlá a že mi pribudli nejaké dva trestné body – pretože na svojom príspevku chcem niečo zadarmo. Nechcel som ale nič zadarmo vysvetľoval som mu. Odpísal mi iba:

„ak nemieniš dodržiavať pravidlá nemáš tu čo robiť“

Tak som mu napísal nech ma zabanuje, bolo totiž cítiť ako sa v tom vyžíva, „že on má tú moc“…

Tak ma zabanoval, asi má teraz radosť, a ja mu týmto gratulujem :-)

2 KOMENTÁRE

  1. Príde mi to tak, ako keby si admin WT myslel, že jeho fórum už je plné solventných podnikateľov (asi preto, že tam sem-tam nájde prehnané ponuky webov na aukcii, alebo požiadavku na pôžičku pol milióna s návratnosťou do mesiaca), a tým smerom sa aj uberá jeho fórum (najmenšia suma pre poptávky/nabídky má byť 2000Kč) – a to je pre užívateľov nefér. Predsa len si myslím, že český (a už vôbec nie slovenský) internet nie je ani zďaleka tak vyspelý, že by si mohol dovoliť nastaviť minimálnu cenu tak vysoko…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here