Čo mi vadí na Chrome

0
576

Najprv – musím povedať – super prehliadač, myslím že revolučný, prišiel so šetrením miesta, s rýchlosťou, okamžitým prekladom stránky a inými inovatívnymi funkciami… ale:

1) Správa obľúbených položiek – kameň úrazu každého jedného webového prehliadača.

Keďže Chrome zatiaľ používam ako doplnkový internetový prehliadač (primárne Firefox), uvítal by som nejakú synchronizáciu záložiek s iným webovým prehliadačom…. Áno ja viem, dá sa to importovať, ale keď to chcete importovať znova, už máte problém pretože by ste tam mali záložky duplicitne, a aj keby nie (neskúšal som 2x imporovať, to by bol iný chaos) boli by tam tie ktoré som medzitým vo FF zmazal, takže tak, ….

2) Klávesová skratka na „uložiť obrázok“ !!!!. S obrázkami pracujem denne a toto mi festovo chýba. Hľadal som nejaké rozšírenie ale nenašiel som ak niekto o niečom viete prosím komentár, ďakujem.

3) Ukladanie obrázkov „na seba“. Ak máte otvorených 50 obrázkov a postupne si ich ukladáte, a niečo Vás medzitým vyruší – ste v prdeli pretože Chrome bude ukladať obrázky znova (premenuje ich, resp. dosadí sufix), takže neviete ktorý obrázok už máte a ktorý nemáte uložený. Brrr…

—————–

poznámka pod čiaru: na bod č. 1 som asi našiel teoretické riešenie – synchronizácia cez google bookmarks, zatiaľ nevyskúšané (Chrome podporuje sync s google bookmarsks, automaticky nejako rátam s tým, že cez nejaký plugin to zvládne aj FF.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here