Úvod Spoločnosť Bola raz jedna láska

Bola raz jedna láska

0
821
Spoznal som dievča. Cez internet. Poviete si: Fúha, to je silná káva to sa dá? Dá sa to. Bola síce z ďaleka a z nevinného, plánovaného jednorazového stretnutia na káve sa časom, pomaly, „akosi“ stala veta: Vezmeš si ma? -Áno vezmem si ťa. Znela odpoveď so silným objatím.

Čo ale osud priniesol, toto dievča muselo odísť, pretože jednoducho korunky treba a na strednom Slovensku je ponuka vysokého zárobku neodmietnuteľná. Všetko sa zdalo byť ok. Áno miláčik, počkám ťa, prídem za tebou, budem Ti verný sľubujem. Budem sa tešiť na Teba. Bola posledná veta.

V ten posledný deň som mal pracovné povinnosti a nemohol som s ňou byť. To bola chyba. Našla si ju. Moja bývalá, z ktorej sa časom vykľula riadna fúria a nakecala jej, aký som hnusný neverník, ako som ju odkopol ako handru a ako ma zviedla a že nemá chrbtovú kosť, svedomie a čoho všetkého je vraj na vine.

V deň kedy mala odisť som sa jej už nedovolal, ani nedostal odpoveď na moje SMSky. Iba mi prišla dva dni na to dlhá SMS zo zahraničného neznámeho čísla, s citovaním všetkého jej natárala moja bývalá a na konci s dodatkom: „A teraz niečo odo mňa: aj keď ta milujem, je koniec prepáč.“

To už cez SMSky ťažko vysvetlím, že som nič nespravil a že som sa iba rozišiel s dievčaťom pretože začala byť dosťčudná, prenasledovala ma na každom kroku, žiarlivé scény ako z hororu pre žiaden dôvod, boli na dennom poriadku. Nemohol som „ani dýchať“ musel som sa na všetko pýtať a jedného dňa som si povedal koniec. Ale ona to dodnes nepochopila….

A tak som tu zostal sám lásočka moja, už ti nikdy nepustím Anjela dvojku, už nikdy ti nepoviem že si nádherná, nezoberiem si ta na kolená a neobjímem, nepoviem že Ťa milujem, už nikdy ti nenapíšem na tabuľu v kuchyni že máš ten najsexi zadok na svete a že ho veľmi ľúbim.

Zbohom. Tvoj mi mi mi.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here