Blog má byť sexy :-)

7
2789

Si myslím, že aby bol blog čítaný a obľúbený (ale nie, takúto snahu naozaj mám?) by mal byť sexy. Teda inak povedané peknou, úhľadnou, prehľadnou a ľahko čitateľnou stránkou. Tiež si myslím že blog by mal mať čo možno najjednododuhší design, ktorý som zvolil ododnes ja, a tiež som trošičku zmenil font, dúfam, že sa Vám páči.

Týmto by som chcel znova apelovať na môjho najobľúbenejšieho blogera Brana Ráca aby niečo spravil s jeho blogom, pretože sa na to nedá pozerať…

A zároveň, viem že už je dávno ta het doma kedy sme si menili microbuttony na stránkach ;) ale rád by som bol, keďže blogujem dlhé roky a teraz som zmenil doménu, aby si aspoň moji najbližší a mne najznámejší blogeri dali na svoje blogy odkaz na moju novú adresu blogu, a to hlavne títo:

7 KOMENTÁRE

 1. Sorry že mi takto huba narástla, som predurčený kritizovať. Ale kritika môže byť aj motivujúca. I keď v mojom prípade je teraz deštrukčná. Máš niekde uložené staré verzie tvojho blogu? Povedal by som ti ktorá bola najlepšia. Plánuješ zmenu alebo to necháš tak?

  Prepáč ale robíš jeden z najznámejších blogov a myslím že si to smeroval istú dobu veľmi dobrým smerom. Vadí mi ak niekto niečo robí dobre a potom to nejako ide posrať. Považoval som za povinnosť ti to napísať.

  Tvoj veľký fanúšik Jerry.

 2. Brano ale fakt ved sa pozri na titulku svojho blogu, kopec z tych obrazkov ma zle rozmery, su natiahnute alebo zle strihnute. V horizontalnom hornom menu sa zle zobrazuje Home odkaz. Je tam kopec chyb, ktore nie su vyladene a kazia dojem z tvojho blogu.

 3. Braňo: Jerry nie je jediný. Tvoj blog je od dávnych vekov vždy pomalý, preplnený a neprehľadný :D ale už sme si zvykli :))

  Jerry: Braňo si bloguje podľa seba. Poznám ho od jeho prvého blogu a veľa krát som mu hovoril aby niečo zlepšil, robil to trošku viac na úrovni, ale to je proste Braňo. Čo ja viem, možno aj preto to časom dosiahlo úspech :)

  Inak slogan „Trošku rýpem, ale mám Vás rád!“ je cool

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here