Ako som z minúty na minútu prestal byť nadšený zo služby E-mail poskytovanej Microsoftom [Hotmail]

2
1775

hotmaolMicrosoft nedávno predstavil svoju „štýlovú“ verziu Hotmailu na Slovensku – Coolhotmail.sk, kde si môžete vybrať rôzne „cool“ domény ako „príponu“ svojho e-mailu. Napríklad nieco@cicuska.sk, nieco@somsexi.sk, nieco@nestiham.sk, nieco@sprtam.sk, .. atď….

Tak som vyskúšal aj ja. Priznám sa, že aj keď niesom úplne Microsoft – negatívne stavaný (MS Windows, Office, … používam rád a hrdo), do e-mailovej služby som sa u nich ešte nezaregistroval. Najskôr všetko vypadá veľmi pekne, spolu s Hotmailom dostanete rôzne ďalšie služby k dispozícii ako napr. kalendár, Kontakty, úložisko pre fotografie alebo dátové súbory…

Čo ma však absolútne šokovalo, a doteraz tomu nedokážem pochopiť (a možno som iba problému neznalý), v Hotmaile si nemôžem e-mail označiť – že sa k nemu mám ešte vrátiť. Na Gmaile si dáte hviezdičku, v starom dobrom Outlook Exprese výkričník, v Outlooku si môžete dať X druhov farebných „príznakov“ k e-mailu, ale na Hotmaile – nič..?

hotmail

2 KOMENTÁRE

  1. hotmail je absolutne zufaly, nemoznost presmerovania posty na inu domenu ako hotmail a pod :) pouzivam len preto ze moje obcianske meno nebolo v rozumnej podobe dostupne na gmaile:)

  2. Zaujimavy dovod, ten by u mna nevyhral, sice mam na hotmaile e-mail v krasnom tvare @nestiham.sk, ale pouzivam naozaj iba sviatocne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here